Individuální hokejový trénink

Pro ročníky od: 1992 do 2006

Individuální hokejový trénink se specializací pro obránce, útočníky a brankáře.

Principem individuálního hokejového tréninku je vést lépe hráče v průběhu sezóny správným směrem formou individuálního tréninku.

Individuální hokejové tréninky od Hokejové agentury Surpass nezasahují do tréninkových plánů klubů.
Není naším záměrem na hráče vyvíjet více fyzického zápřahu v průběhu sezóny, než je v rámci klubu. 
Hokej je fyzicky náročný sport a je důležité dbát na zdravotní a kompenzační cvičení.  Každý hráč má od raného věku své návyky, které se později těžko odstraňují. Už u mladých hráčů se objevují zdravotní problémy způsobené špatným držením těla, bolesti zad, třísel a kloubů.  
Hokejové tréninky od agentury Surpass jsou na tuto problematiku zaměřené, obzvlášť na zdravotní, kompenzační cvičení. S námi je hráč veden komplexně jak po stránce herních dovedností a techniky bruslení – poweskating, tak především po stránce zdravotního cvičení.
U individuálního hokejového tréninku, kromě zdravotního cvičení také klademe důraz na techniku bruslení, správné vedení kotouče – stickhandling, techniku hole, přihrávku a střelbu. Třetím důležitým pilířem je rozvoj psychologie hráče. 
Za šest let fungovaní hokejových tréninků Surpass máme významné zkušenosti se správným vedením tréninků.

Rozdíl od Jednodenních a týdenních kempů, je že trenér trénuje maximálně jednoho hráče a dokáže se maximálně zaměřit na odstranění neodstatků. 

Cena se liší od místa bydliště a cenové relace ledů v lokalitě hráče. 

 

 V případě zájmu, či dotazů nás kontaktujte na info@iha-surpass.cz nebo na telefonu 773 830 430.
Chci se dozvědět více o
Individuální hokejový trénink