Sean Skinner hokejový kemp pro trenéry bez ubytování

Proslulý zámořský kouč s více jak dvacetiletou praxí v oblasti zvyšování výkonu hokejových dovedností, kterému se v hokejovém 

prostředí přezdívá "stickhandling guru" (v překladu mistr práce s hokejkou).

AKCE 35 % 10900,- 14900,- 28.6.2015

Plzeň
Česká republika
Plzeň, Česká Republika
 


Popis

Sean Skinner hokejový kemp pro trenéry bez ubytování - pořádáme na území české Republiky. Specializujeme se na všechny druhy trenérů. Cílem je naučit a inspirovat trenéry k zlepšování úrovně tréninků jak mládežnického, tak i seniorského hokeje.

Sean Skinner – je proslulý zámořský kouč s více jak dvacetiletou praxí v oblasti zvyšování výkonu v hokejových dovedností, kterému se v hokejovém prostředí přezdívá „stickhandling guru“ (v překladu mistr v práci s hokejkou). Sean Skinner spolupracoval třeba i s hvězdným ruským útočníkem Alexandrem Ovečkinem a dalšími hvězdami NHL. Proslulý trenér také slouží jako lídr v oblasti vzdělávání trenérů po celém světě, jehož výuku a trenérské umění využívají významné kluby a ligy po celém světě jako NHL, KHL. S námi je hráč veden komplexně jak po stránce herních dovedností a techniky bruslení - powerskating, tak především také po stránce zdravotního cvičení.

Za mnoho let fungovaní hokejových tréninků Surpass, máme významné zkušenosti se správným vedením tréninků, pod dohledem amerického trenéra Seana Skinnera a zkušených trenérů se zahraničními zkušenostmi.


Program

Hokejový kemp vedený Seanem Skinnerem se skládá z tréninkových jednotek na ledě a na suchu (off ice). Kemp se uskuteční v prostorách multifunkční sportovní haly. Hala disponuje kvalitním zázemím pro provádění tréninku na ledě a mimo něj.

V průběhu dne je zajištěna pro trenéry strav. Celkem za týden absolvují trenéři 10 hodin tréninků na ledě a 10 hodin tréninků mimo led.

TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA ČAS FORMA
Trénink na ledě ON ICE 2 hodiny denně technika bruslení, power skating, vedení kotouče, technika hole, střelba, přihrávky, koordinační cvičení, hry
Trénink mimo led OFF ICE, TĚLOCVIČNA 2 hodiny denně zdravotní cvičení, koordinační cvičení, agility, technika hole (stickhandling), gymnastická cvičení a protahovací cviky, psychologická příprava, zdravé držení těla, regenerace, hry
Stravování Oběd, svačina

Ubytování

Kemp je bez ubytování


Místo konání

ZIMNÍ STADION PLZEŇ – KOŠUTKA
(KOOPERATIVA ARENA) MULTIFUNČKNÍ SPORTOVNÍ HALA

Zimní stadion na Košutce je multifunkční sportovní hala se dvěma kluzišti, fitness centrem a tělocvičnou. Zimní stadion také disponuje plochou s umělým povrchem, na které se uskuteční doprovodný program plný her po dobu celého dne. V místě zimního stadionu je zajištěné stravování. Zimní stadion leží v klidné části města na kraji Plzně obklopen přírodou.

OKOLÍ ZIMNIHO STADIONU

Městská čtvrť Košutka leží v oblasti Plzeň Bolevec, Boleveckých rybníků a lesů.

Bolevecké rybníky (neboli Bolevecká rybniční soustava) jsou rozsáhlým ekosystémem deseti rybníků v nivě Boleveckého potoka a jeho drobných přítoků na severním okraji Plzně. Soustava rybníků leží v povodí 6,5 km dlouhého Boleveckého potoka. Rozkládají se v původně protáhlém údolí s mokřady a rašeliništi v nadmořské výšce 310–355 m na severním okraji Plzeňské kotliny na jihovýchodním úbočí vrchu Krkavce. Okolí rybníků sloužící Plzeňanům jako odpočinkové a rekreační místo vhodné ke sportovním aktivitám je porostlé hustými lesy, plné turistických tras a naučných stezek.

O Plzni

Královské město Plzeň bylo založeno v roce 1295 Václavem II. na soutoku čtyř řek – Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže. Výhodná poloha na křižovatce významných obchodních cest umožňovala městu rychlý ekonomický rozvoj, záhy se Plzeň stala střediskem kulturních a humanistických tradic. Vysoká kulturní i společenská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Mezi cenné stavební památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, františkánský klášter či židovská synagoga. V období industrializace v 19. století byly v Plzni založeny známé průmyslové giganty – strojírenský komplex Škoda a světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj. Založením Západočeské univerzity a biskupství získala Plzeň další kulturní a duchovní rozměr.

Dnes je Plzeň dynamickou a moderní metropolí západních Čech. Je sídlem mnoha významných firem a průmyslových podniků, univerzity a lékařské fakulty. Najdete tu rozsáhlou síť hotelů a restaurací, nechybí ani bohaté kulturní a sportovní vyžití a rozvinutá turistická infrastruktura. Své výjimečné kvality Plzeň potvrdila ziskem titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015.

Plzeň se rozkládá na 138 km2 a s téměř 170 tisíci obyvatel je čtvrtým největším městem v České republice.

Plzeň


Nákup na splátky - Essox

Možnost nákupu na splátky.


 Chci se dozvědět více o
Sean Skinner hokejový kemp pro trenéry bez ubytování