Předsezónní a sezónní tréninkové plány na míru

V ledním hokeji má odpor různou podobu – od činnosti soupeře přes hmotnost těla, setrvačnost při bruslení, činnost hráče až po hmotnost výstroje a výzbroje. To vše je závislé na celkové zdatnosti hráče. Každý hráč má různé předpoklady být silově vybaven. 

Sestavení vhodného tréninkového plánu je základní stavební kámen k dosažení tréninkových cílů. Každý jedinec má jiné potřeby a jiný aktuální stav pohybového aparátu, což vyžaduje důkladnou přípravu a individuální přístup.

Individuální tréninkové plány na míru od Hokejové agentury Surpass jsou určeny pro hokejisty, kteří chtějí získat zpět kondici nebo docílit postupný růst výkonnosti. 

Kondiční příprava vytváří předpoklad pro zvýšení sportovní výkonnosti. Cílem kondiční přípravy je rozvoj jednotlivých pohybových schopností, obecných a speciálních. Základní obecné pohybové schopnosti jsou síla, rychlost, vytrvalost, pohyblivost a obratnost. Čím kvalitnější kondiční přípravou hokejista prošel, tím více ho lze zatížit speciálními technikami (výbušná síla, rychlost reakce, zápasová vytrvalost, reakční rovnováha a další). Během cvičení se klade důraz na odstranění svalových disbalancí, které vznikají jednostranným zatížením, a tím ke zkvalitnění a prodloužení sportovní kariéry. Program lze doplnit o služby fyzioterapeuta. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu, správné regenerace.


Osobní trenér

Potřebujete sestavit trénink, jídelníček nebo hokejový trénink, či fitness plán přímo na míru? Rádi byste nabrali svalovou hmotu, zhubli, zvýšili sílu nebo dynamiku? Chcete se profesionálně připravit na soutěž? Spolupráce s Hokejovou agenturou Surpass Vám toto umožní. Naši trenéři vám pomohou ke splnění vašich cílů!

 V případě zájmu, či dotazů nás kontaktujte na info@iha-surpass.cz nebo na telefonu 773 830 430.
Chci se dozvědět více o
Předsezónní a sezónní tréninkové plány na míru