International ice hockey camp bez ubytování – Letní prázdniny, 8. – 12.7.2024, Plzeň – Třemošná

Mezinárodní hokejový kemp v období letních prázdnin pro brankáře a hráče pořádaný ve středu Evropy v Plzni a Třemošné, Česká republika.

Letní prázdniny
AKCE 20 % 10900,- 13625,- 28.02.2024

Plzeň – Třemošná
Česká republika
8.-12. července 2024 5 dní / 4 noci
 
Popis program místo
Kemp: Plzeň – Třemošná, bez ubytování
cena 10900,-Popis

International ice hockey camp bez ubytování – Letní prázdniny

Zdokonalujte celoročně své hokejové dovednosti s hráči z celého světa. Tréninky probíhají na ladě a mimo něj, pod vedením profesionálních hokejových a kondičních trenérů. Součástí hokejového kempu je doprovodný program, který zaručí po dobu hokejového kempu mnoho radostných zážitků, které kromě kvalitního programu, dodá hráčům to správné odreagování v období prázdnin. Hokejový kemp probíhá v příjemném prostředí města Plzně, ležící v západní části České republiky. Česká republika je země ležící v srdci Evropy s obrovskou historií a tradicí, které díky své poloze je snadno přístupný ze všech částí světa.

Specializujeme se na hráče obránce, útočníky a brankáře ve všech věkových kategoriích od 6 do 21 let. Principem International ice hockey cempu, je vést lépe hráče správným směrem na ledě a mimo něj. S námi je hráč veden komplexně, jak po stránce herních dovedností a techniky bruslení - powerskating, tak především po stránce zdravotního cvičení.

Hokej je fyzicky náročný sport a je důležité především dbát na zdravotní a kompenzační cvičení. Každý hráč má od raného věku své návyky, které se později těžko odstraňují. Už u mladých hráčů se objevují zdravotní problémy způsobené špatným držením těla, bolesti zad, třísel a kloubů. Hokejové tréninky od agentury Surpass, jsou na tuto problematiku zaměřené, obzvlášť na zdravotní, kompenzační cvičení.

Za mnoho let fungovaní hokejových tréninků Surpass, máme významné zkušenosti se správným vedením tréninků pod dohledem zkušených trenérů se zahraničními zkušenostmi.

Program

International ice hockey camp bez ubytování provádíme formou příměstského tábora (od 8:00 ráno do 15:30). Vedení hokejových kempů je pod dohledem profesionálních hokejových a kondičních trenérů, fyzioterapeutů, trenérů zaměřujících se na kompenzační cvičení a trenérů atletiky.

Tréninkový program:

Skating speciál hokejový kemp, je převážně rozvržen z 70% na bruslení a 30% techniku hole (stick handling). V průběhu dne je zajištěna pro hráče strava a doprovodný program pod vedením zkušených trenérů a pedagogického dozoru. Celkem za týden absolvují 10 hodin tréninků na ledě a 10 hodin tréninků mimo led.

TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA ČAS FORMA
Trénink na ledě ON ICE 2 hodiny denně technika bruslení, power skating, vedení kotouče, technika hole, střelba, přihrávky, koordinační cvičení, hry
Trénink mimo led OFF ICE, TĚLOCVIČNA 2 hodiny denně zdravotní cvičení, koordinační cvičení, agility, technika hole (stickhandling), gymnastická cvičení a protahovací cviky, psychologická příprava, zdravé držení těla, regenerace, hry
Stravování Oběd, svačina

Hlavní trenéři

Ondřej Smrž

Trenér, specialista na bruslení a hokejové dovednosti

Ondřej se věnuje specializovanému tréninku bruslení od roku 2007. Zkušenosti a profesní znalosti získával nejen v České republice, ale i v severní Americe. Spolupracoval s extraligovými kluby i extraligovými hráči a na NHL připravoval například Jakuba Kindla, nebo Dominika Simona.

V současné době Ondřej Smrž připravuje několik desítek hráčů hrajících jak za mořem, tak evropských ligách.

Ukázka tréninku:

Odkazy tréninkové lekce (zdroj hokej.cz):

  • Vylepši si bruslení 1 Hokejová pozice: odkaz
  • Vylepši si bruslení 2 Jízda vpřed: odkaz
  • Vylepši si bruslení 3 Jízda po hranách: odkaz
  • Vylepši si bruslení 4 Překládání: odkaz
  • Vylepši si bruslení 5 Výjezd z bogny: odkaz

Petr Prajsler

Trenér, specialista na herní cvičení a hokejové dovednosti.

Petr začal hrát hokej v roce 1972 ve svém rodném městě Hradec Králové. Byl členem národního týmu U17, U18, U20. V roce 1984 začal hrát v Pardubicích, kde v sezóně 1986/1987 získal titul mistra extraligy s Teslou Pardubice. Ve stejném roce získal bronzovou medaili na mistrovství Evropy U18 a stříbrnou medaili na mistrovství světa U20. V roce 1987 emigroval do severní Ameriky a podepsal smlouvu s Los Angeles Kings a později s Boston Bruins. Od roku 2010 se plně Petr věnuje trénování v zahraničí jak na klubové úrovni, tak individuální zdokonalování hráčů.

Místo konání

Zimní stadion Třemošná


Informace kontakt: tel: 774 830 736, e – mail: office@iihas.com