Český kemp – Ubytování pro rodiče

AKCE 35 % 4990,- 6750,- 17.05.2017

Plzeň
Česká republika
3. - 7. července 2017 5 dní 4 noci
 Popis

Týdenní český hokejový kemp ubytování pro doprovod

Pro rodiče, nebo doprovod umožňujeme ubytování v místě konání hokejového kempu. Lokalita Plzeň nabízí širokou škálu kulturního vyžití, které si patřičně užijete. Součástí balíčku je stravování s polopenzí (snídaně, večeře).

Ubytování

HOTEL PANORAMA

HOTEL PANORAMA**** je též ve čtvrti Košutka v blízkosti zimního stadionu cca 300 metrů. Hotel se nachází v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka. BEST WESTERN HOTEL PANORAMA **** nabízí komfortní ubytování v 1–2 lůžkových pokojích. Hotel má celkovou kapacitu 50 osob. Všechny pokoje jsou vybavené TV se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, internetem (wifi – zdarma), trezorem a dalším příslušenstvím pro Váš příjemný pobyt. V okolí hotelu se nachází park a sportovní plochy (beach volejbal, fotbal, basket a další). Účastníci kempu budou mít kvalitní zázemí pro regeneraci i doprovodný program plný her.

Více informací o hotelu na: www.panorama-pm.cz

Místo konání

ZIMNÍ STADION PLZEŇ – KOŠUTKA (KOOPERATIVA ARENA) MULTIFUNČKNÍ SPORTOVNÍ HALA

Zimní stadion na Košutce je multifunkční sportovní hala se dvěma kluzišti, fitness centrem a tělocvičnou. Zimní stadion také disponuje plochou s umělým povrchem, na které se uskuteční doprovodný program plný her po dobu celého dne. V místě zimního stadionu je zajištěné stravování. Zimní stadion leží v klidné části města na kraji Plzně obklopen přírodou.

OKOLÍ ZIMNIHO STADIONU

Městská čtvrť Košutka leží v oblasti Plzeň Bolevec, Boleveckých rybníků a lesů.

Bolevecké rybníky (neboli Bolevecká rybniční soustava) jsou rozsáhlým ekosystémem deseti rybníků v nivě Boleveckého potoka a jeho drobných přítoků na severním okraji Plzně. Soustava rybníků leží v povodí 6,5 km dlouhého Boleveckého potoka. Rozkládají se v původně protáhlém údolí s mokřady a rašeliništi v nadmořské výšce 310–355 m na severním okraji Plzeňské kotliny na jihovýchodním úbočí vrchu Krkavce. Okolí rybníků sloužící Plzeňanům jako odpočinkové a rekreační místo vhodné ke sportovním aktivitám je porostlé hustými lesy, plné turistických tras a naučných stezek.

O Plzni

Královské město Plzeň bylo založeno v roce 1295 Václavem II. na soutoku čtyř řek – Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže. Výhodná poloha na křižovatce významných obchodních cest umožňovala městu rychlý ekonomický rozvoj, záhy se Plzeň stala střediskem kulturních a humanistických tradic. Vysoká kulturní i společenská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Mezi cenné stavební památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, františkánský klášter či židovská synagoga. V období industrializace v 19. století byly v Plzni založeny známé průmyslové giganty – strojírenský komplex Škoda a světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj. Založením Západočeské univerzity a biskupství získala Plzeň další kulturní a duchovní rozměr.

Dnes je Plzeň dynamickou a moderní metropolí západních Čech. Je sídlem mnoha významných firem a průmyslových podniků, univerzity a lékařské fakulty. Najdete tu rozsáhlou síť hotelů a restaurací, nechybí ani bohaté kulturní a sportovní vyžití a rozvinutá turistická infrastruktura. Své výjimečné kvality Plzeň potvrdila ziskem titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015.

Plzeň se rozkládá na 138 km2 a s téměř 170 tisíci obyvatel je čtvrtým největším městem v České republice.

Plzeň


Nákup na splátky - Essox

Možnost nákupu na splátky.


 Chci se dozvědět více o
Český kemp – Ubytování pro rodiče